Moda

White and Black

Sezon sukienkowy otworzyłam dopiero niedawno. Jestem zmarzluchem i zimą rzadko chodzę w takim stroju. Bardzo lubię sukienki wiosną, latem czy jesienią. Teraz sporadycznie w nich chodzę. Staram się unikać rajstop. Wszystko oczywiście przez Juniora ;) Syn nosi buty z rzepami i czasami nie zdążymy wyjść z domu i już mam dziurę albo wszystko pozaciągane :( Oczywiście nie tylko jego butami niszczę rajstopy. Torebka, wózek też potrafią mnie dobrze zniechęcić do noszenia takiego ubioru. Na zdjęciach biała sukienka w czarne wzory. Jest uniwersalna, ponieważ odpowiednia na wiele okazji. Można ją założyć na przyjęcie urodzinowe, spacer jak i zakupy. Dodatki do tej niej pasują różne, srebrne, czarne, białe. Materiał nie gniecie się co daje jej kolejnego plusa. To jedna z moich ulubionych sukienek.
A jak Wam się podoba? W Waszym stylu?Zdjęcia https://www.facebook.com/Olga-Żebrowska-Fotografia-645933795592593/?fref=tsWielkanocna stylizacja

Bardzo brakuje mi wiosny, słońca, ciepła.
Brak mi również kolorów. Dlatego moja stylizacja Wielkanocna będzie wyrazista.
Zdecydowanie nie jest to mój kolor. Uwielbiam wszelkie odcienie różu, jeżeli chodzi o szminki czy biżuterię, ale ubrań raczej w tym kolorze nie noszę.
Uważam, że jest to kolor na złą pogodę. Mam w szefie, już wiele lat, różową sukienkę i kiedy na dworze jest wiecznie zimno, szaro albo pada wkładam tą sukienkę na poprawę nastroju.
Walczę w ten sposób z szarą codziennością.
Obiecuje pokazać Wam kiedyś moją różową sukienkę ;)
I podobnie było z tą bluzką. Święta zapowiadają się zimne więc trzeba je troszkę rozweselić żywym, różowym kolorem i pięknymi tulipanami.
Do bluzki w takim kolorze pasują, czarne spodnie oraz szpilki które dodają elegancji. Do tego czarna, kopertowa torebka i kolorowy naszyjnik.
Jak Wam podoba się moja Wielkanocna Stylizacja?
                                                         Zdjęcia tej stylizacji zrobiła Iza
                                           https://www.facebook.com/ikrzyszczuk/?fref=ts

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz